Žoliapjovės/ Krūmapjovės (trimeriai)

Žoliapjovė yra vienas iš naudingiausių įrankių formuojant veją, pakračius ar gėlyną. Šie aparatai naudojami suformuoti aštrius vejos kraštus, nupjauti sunkiai prieinamas ar tikslumo reikalaujančias vietas (pavyzdžiui šlaitus, aplink gėlynus, medžius ir patvorius).

Yra keletas dalykų, kuriuos vertėtų apsvarstyti renkantis tinkamiausią įrankį. Pirma, pjovimo plotas, nuo jo priklauso kokio pjovimo pločio įrankį rinkis. Kuo didesnis įrankio darbinis plotis, tuo mažiau riekės vaikščioti. Antra, apgalvokite energijos šaltinį - elektra, benzinas ar akumuliatorius. Visi šie tipai turi savus pliusus ir minusus.

Elektriniai prietaisai lengvesni ir juos paprasčiau prižiūrėti, bet darbo spindulys priklausys nuo elektros kabelio ilgio, benzininiai suteikia judėjimo laisvę, tačiau jie triukšmingi ir reikalauja specifinės priežiūros. Pastaruoju metu itin populiarėja akumuliatoriniai įrankiai, tačiau jie netinka dideliems plotams ar ilgam darbo laikui.

Grizzly siūlo platų žoliapjovių asortimentą visiems vejos ir žolės priežiūros poreikiams.

ERT ir ART serijos skirtos pakraščių, patvorių pjovimui - ten kur neįmanoma nupjauti su vejapjove. Specialios augmenijos apsaugos leidžia nupjauti žolę nepažeidžiant augalų.
ERS ir MTR serijos skirtos vejos/žolės, griovių, nelygių teritorijų ir kitiems rimtesniems pjovimams. Šiuose aparatuose variklis yra viršuje, todėl pasiekiamas balansas ir pjovimo metu aparato svoris diržų sistema paskirstomas tolygiai, todėl neapkrauna vienos raumenų grupės.
MTS serija skirta rimtesniems šienavimo ir pjovimo darbams. Jei planuosite pjauti ne tik žolę, bet ir ūglius ar krūmus - derėtų rinktis šią, galingiausią seriją.

Žoliapjovių ir krūmapjovių lyginamoji lentelė parsisiuntimui: 

Still nothing, try again later